O nás

Historie

Naše kancelář vznikla v únoru 1993 jako pobočka německé společnosti GREBNER Ingenieure Beteiligungsgesellschafts. Po úspěšné spolupráci zejména na zahraničních projektech se od roku 2001 stala společnost Grebner součástí holdingu ARCADIS GREBNER Ingenieure Beteiligungsgesellschafts.

Od roku 2005 je společnost GREBNER projektová a inženýrská kancelář spol. s r.o. již bez zahraniční účasti a její aktivity se dále rozšiřují nejen v oblasti pozemních staveb, ale i v oblasti staveb dopravních a inženýrských.

Nabízíme

Naše kancelář má zkušenosti s projektováním pozemních, průmyslových, dopravních i inženýrských staveb. Jsme schopni provést klienta od návrhů včetně objemových studií, územním a stavebním řízením včetně jejich změn, prováděcím projektem až po dokumentaci skutečného provedení. Nabízíme autorský dozor při realizaci staveb i termínovou a cenovou kontrolu.

Naše firma zajišťuje činnosti generálního projektanta, prefesního projektanta, experta, konzultanta či koordinátora a i inženýrskou činnost. Zakládáme si na vzájemné kontaktní spolupráci, výběru optimálních řešení i u složitých a málo obvyklých zadání. Spolupracujeme s externími ověřenými subdodavateli ostatních projektových částí jak na poli architektury, tak technického zařízení budov a infrastruktury.

Certifikace

Inženýři kanceláře vlastní k dnešnímu dni 8 autorizačních osvědčení pro obory pozemní stavby, statika a dynamika staveb, dopravní stavby, vodohospodářské stavby, technologická zařízení staveb. Jsme schopni projektovat ve 2D, 3D i BIMu, mezi naše výstupy patří i vizualizace.

Naše společnost má certifikát ISO. Tento certifikát je podle normy ČSN EN ISO 9001:2001 pro oblast: Projekční a inženýrská činnost ve výstavbě a řízení staveb.

Nahoru